Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко: Парламент має ухвалити три мораторії – на підвищення тарифів, приватизацію ГТС та продаж землі

15:29 18.10.2018
227

Керівник фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду негайно проголосувати за три мораторії, які на законодавчому рівні заборонять підвищення тарифів на тепло, тіньову приватизацію 49% ГТС та продаж сільськогосподарської землі. Про це вона заявила на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

Юлія Тимошенко повідомила, що голова держави готує підвищення тарифів на тепло для населення на 23%. Аби захистити українців від намірів влади, команда «Батьківщини» внесла до Верховної Ради проект постанови про мораторій на підвищення ціни на природний газ для потреб населення (№9198).

«Підвищення тарифів на тепло на 23% – це останній постріл Петра Порошенка у власний народ. Якщо президент говорить про віру, то йому треба пам’ятати, що головна складова віри – любов до людей. А якщо з людьми так поводяться – це означає, що на корупцію, на те, щоб мати ще більше грошей для розподілу на офшорні рахунки, у людей забирають останнє», – наголосила Юлія Тимошенко.

Також вона нагадала, що закінчується період дії мораторію на продаж сільськогосподарської землі. З огляду на це «Батьківщина» вимагає негайно поставити на голосування законопроект «Про мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення» (№5476).

Юлія Тимошенко зазначила, що наразі відбувається наймасштабніше знущання над селянами в країні, бо влада створила перешкоди для реалізації аграріями зібраного врожаю, піднявши на 50% тарифи за використання вагонів, розпочавши виведення з роботи залізничних станцій, що штучно зупиняє продаж сільськогосподарської продукції.

Лідер партії «Батьківщина» також наголосила на важливості ухвалення ще одного мораторію – на продаж вітчизняної газотранспортної системи (ГТС). Вона також повідомила, що під час відвідин Донецька, Луганська та Дніпропетровської області поспілкувалася з людьми про нагальні проблеми.

«Люди доведені до крайнього ступеня бідності. Виїзд молоді, креативного класу стає масовим», – наголосила політик.

Прес-служба ВО «Батьківщина»

Коментарі
22 травня
Вчора
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
15.05.2019
14.05.2019
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • ОбміняюПідписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин