Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Уляна Супрун відповіла Павлу Лебедю навіщо медицина «рятує калік»
Уляна Супрун відповіла Павлу Лебедю навіщо медицина «рятує калік»

Уляна Супрун відповіла Павлу Лебедю навіщо медицина «рятує калік»

20:09 01.10.2018
1437

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розкритикувала колишнього намісника храму в Низкиничах Павла Лебедя.

Нагадаємо, намісник Успенської Києво-Печерської лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло (Лебідь) піддав критиці досягнення медицини у питанні продовження життя людей з інвалідністю («калік»).

«На жаль, люди сьогодні не розуміють того, що вони роблять: вони вбивають таке, що приносить користь, а рятують калік, дають можливість бути такими, знаєте, овочами. Ми бачимо, скільки сьогодні людей хворих, які повинні були, мабуть, давно померти, але Господь за наші гріхи посилає муки їх, щоб ми в них побачили свої страждання», - цитує отця Павла Уляна Супрун на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Чиновниця обурено каже, що таке можна було почути у середньовіччі, але аж ніяк не у 2018 році від керівника християнського закладу. Та зауважує, що такі слова суперечить основним цінностям всього цивілізованого світу та християнства зокрема, адже священик нехтує такими поняттями, як гідність кожної людської особи та цінність кожного людського життя.

«Допомогти людині, яка хворіє, є проявом солідарності та милосердя, які є важливими складовими і християнського світогляду в тому числі. Одним із найбільш дієвих способів надати таку допомогу є медична наука. Досягнення в галузі медицини — це те, що дає можливість вилікуватися або ж досягти максимально якісного та наповненого сенсом рівня життя.

Доступ до якісної медичної допомоги кожного, незалежно від його фінансового забезпечення чи фізичного стану, є ознакою розвиненого суспільства, яке ми всі намагаємося будувати в Україні. Твердження людей, які закликають до зворотнього, говорять лише про їхню аморальність та є спробою затягнути нас у минуле.

Бачити в кожній людині передусім людину - ідея, на якій будується простір безпеки, взаємоповаги та довіри. Шкода, що доводиться нагадувати про це в 21 столітті», - додає Уляна Супрун.

Коментарі
17 вересня
Вчора
15.09.2019
14.09.2019
13.09.2019
12.09.2019
11.09.2019
10.09.2019
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • ОбміняюПідписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин