Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ніна Шумська каже, що не знає хто саме запропонував її кандидатуру на посаду виконувача обов’язків директора Іваничівської школи-інтернату
Ніна Шумська каже, що не знає хто саме запропонував її кандидатуру на посаду виконувача обов’язків директора Іваничівської школи-інтернату

Мене це не цікавить: Ніна Шумська про зміну керівника Іваничівської школи-інтернату

11:40 14.09.2018
1060

Керуюча справами Іваничівської районної ради Ніна Шумська каже, що не знає хто саме запропонував її кандидатуру на посаду виконувача обов’язків директора Іваничівської школи-інтернату.

Цю ситуацію посадовиця прокоментувала інтернет виданню БУГ

Через закінчення терміну контракту в Іваничівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті хочуть звільнити керівника Людмилу Лазаренко-Штикало, натомість на посаду тимчасового виконувача обов’язків у Волинській облраді запропонували кандидатуру керуючої справами Іваничівської районної ради Ніни Шумської.

Обговорення можливої заміни кадрів набуло резонансу. Педагоги стали на захист Лазаренко-Штикало, яка вважає, що намір звільнити її – це виключно політичні амбіції опонентів, адже вона є головою Іваничівської районної партійної організації Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Медійники поцікавилися, чи розділяє цю думку Ніна Шумська і які у неї плани щодо школи-інтернату.

«Мою кандидатуру подали без мого відома. Хто це зробив, я не знаю – зі мною не порадилися», – заявила вона.

Питання звільнення Лазаренко-Штикало та можливе призначення керівником Шумської як потенційного кандидата на цю посаду підняли 30-го серпня під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму Волинської обласної ради.

Ніна Шумська каже, що про все довідалася з преси: «Я була дуже здивована: йшла на роботу як керуюча справами районної ради, а з роботи могла повернутися виконувачем обов’язків директора інтернату».

Зараз вона перебуває у відпустці і тому, зауважує, не зверталася нікуди, щоб вияснити питання. Однак стверджує, що її згоди на це ніхто не питав.

«Поцікавилася у декількох людей, хто до цього може бути причетний – відповіді не знайшла. Зі мною ніхто не говорив і не радився», – каже працівниця райради.

Ніна Шумська не виключає, що люди, які публічно «лили бруд» на неї через дану ситуацію, відповідатимуть перед законом.

«Питання інтернату зовсім мене не цікавить…», – сказала керуюча справами райради.

Нагадаємо, наприкінці серпня з'явилась інформація, що в Іваничівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат хочуть звільнити керівника Людмилу Лазаренко-Штикало. Мотивують тим, що закінчується строк контракту.

Коментарі
18 червня
Сьогодні
Вчора
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
10.06.2019
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • ОбміняюПідписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин