Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Насіннєвий Завод Часнику - одна з провідних компаній України, що спеціалізується на вирощуванні офіційного сертифікованого насіння часнику
Насіннєвий Завод Часнику - одна з провідних компаній України, що спеціалізується на вирощуванні офіційного сертифікованого насіння часнику

Луковичі: на насіннєвому заводі часнику планують збільшити площу насаджень

11:00 17.07.2018
4008

В Іваничівському районі, під керівництвом голови районної державної адміністрації Лілії Кревської відбулось виїзне засідання колегії РДА на території Луковичівської сільської ради.

Перед засіданням присутні ознайомилися із роботою насіннєвого заводу часнику, - інформує сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

Слід зазначити, що на територію громади залучено інвестора (приватного-підприємця Сірка Андрія Степановича), який розпочав будівництво насіневого заводу часнику в с. Луковичі. А це створення нових робочих місць, наповнення сільського бюджету.

Керівник підприємства Микола Хамуда розповів про перспективи, напрямки роботи та плани на майбутнє. Відтак, у цьому році часник виростили на площі 30 га – середня врожайність становить 9 т/га. На даний час зібраний врожай з 20 га площі. За сприятливих погодних умов решту врожаю планують зібрати за 3-4 дні.

Підприємство активно розвивається, оновлюється матеріально-технічна база. Придбана спеціальна техніка для посадки, поливу, прополки та збору часнику.

На наступний рік підприємство планує збільшити площу для вирощування даної культури.

Довідково:

Насіннєвий Завод Часнику - одна з провідних компаній України, що спеціалізується на вирощуванні офіційного сертифікованого насіння часнику та внесена до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва.

Компанія вирощує садивний матеріал найпоширенішого в Україні сорту часнику Любаша по ліцензії та в партнерстві з селекціонером сорту Захаренко Іваном Івановичем, а також працює з сортами європейської селекції. В Держреєстрі суб’єктів насінництва та розсадництва на 2018 рік компанія задекларувала виробництво насіння часнику сорту Любаша різних категорій.

Крім вирощування садивного матеріалу часнику, Насіннєвий Завод Часнику також займається вирощуванням та продажем товарного часнику, а також його переробкою. Так, компанія стала однією з найперших в Україні, яка почала постачати 100% часникову пасту підприємствам харчової промисловості (виробники ковбас та м’ясопродуктів, напівфабрикатів, пекарням, тощо).

З 2016 року Насіннєвий Завод Часнику почав будувати найбільший часниковий кластер у Волинській області. На сьогодні цей кластер зосереджений у Іваничівському районі, селі Луковичі. Компанія об’єднала досвід та бажання фермерів району та почала вирощувати справжній Волинський часник в промислових масштабах. З цією метою, було придбано спеціалізовану сільськогосподарську техніку: саджалки, сівалки, ботвов’яжучі та ботворіжучі комбайни Zocapi, культиватори, поливні машини, лінії з післяврожайної обробки часнику, тощо. Для того, щоб виробництво мало замкнутий цикл, в цьому році.

Насіннєвий Завод Часнику закінчує будівництво в с. Луковичі одного з найбільших в Україні спеціалізованих переробно-складських комплексів, розрахованого на зберігання 500 т готової продукції.

Нагадаємо, нещодавно в Іваничівській РДА пройшло засідання робочої групи, яка працює над забезпеченням податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів, аналізує причини збиткової та малоприбуткової діяльності суб’єктів господарювання.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Роман

11:48 26.11.2019

Завод добре, а от сміття вивозять на ферму а ми нюхаємо цілий рік той сморід часнику. А сміття там прицепами возять, не мішками...і взагалі завод зареєстрований в Переславичах а не в Луковичах.

20 січня
Вчора
18.01.2020
17.01.2020
16.01.2020
15.01.2020
14.01.2020
13.01.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • ОбміняюПідписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин