Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Лише в липні на двох вулицях селища Іваничі сталося три пориви труби
Лише в липні на двох вулицях селища Іваничі сталося три пориви труби

Іваничі «потопають» у смердючих відходах

13:35 11.07.2018
339

Лише в липні на двох вулицях селища Іваничі сталося три пориви труби, якою зливаються відходи приватного підприємства «Європацукор».

Аварії трапляються регулярно, а тепер частіше, адже зношені труби не витримують тиску, - інформує БУГ.

7 липня смердюча жижа вкотре стікала по вулицях Ювілейній і Будівельній, а 9 липня знову сталося 2 пориви. Мешканцям затопило погріб, ядуча рідина понищила всі насадження на городах люде, що там мешкають.

«Три пориви за 2 тижні» – розповіли працівники, які трактором копали яму на Ювілейній, щоб знайти місце аварії.

У трубу забитий дерев’яний кілок – так підприємство ліквідовує неполадки. Його обріжуть і заварять – кажуть чоловіки.

Місцеві натомість говорять, що якщо попрацювати тут зварювальним апаратом, труба взагалі розсипеться.

«Розкопали, кілка забили, закопали. Через тиждень знов те саме. На невеликому відрізку труби є дві діри – одна біля одної. Он потекло на город, всохла яблуня. Приїздила поліція, фотографували щось. Не виключено, що завтра знов прорве – тут найбільший тиск, тому й так. Бо коли качаєш, то на виході тиск зменшується, а тут, на початку, треба добре давити”, – розповів Володимир Панасюк, який проживає на вулиці Ювілейній.
Смердюча рідина, яка мала б текти на відстійники, тече вздовж вулиці, утворюються смердючі калюжі. Якщо аварія трапиться у вихідні, люди змушені терпіти страшенний сморід, поки працівники не вийдуть на роботу.

Вириту яму загородили тільки біля благодійної організації «Незабудка», решту залишили так, як є. Адже в цьому кутку мешкає багато дітлахів, зовсім недалеко – школа, дитячий майданчик.

Керівник ПП «Європацукор» Микола Калініченко «не в курсі справ», де були журналісти та що вони бачили. Принаймні, так він сказав «БУГу». Судячи з розмови, пан Калініченко не має бажання говорити, що відбувається на цих вулицях.
Скільки років ПП «Єропацукор», стільки років і трубам – кажуть жителі. А оскільки підприємство працює з 1956-го року, то не важко здогадатися, що ці труби давно відсвяткували свій 50-річний ювілей.

Щоб встановити нові, кажуть мешканці, у підприємства немає коштів. Вони стурбовані ситуацією, адже від речовини, яка витікає на поверхню грунту під час поривів, страждають не тільки люди, а й довкілля.

За даними електронного сервісу проекту «Чиста вода». найбільше річки на Волині забруднюють три підприємства, серед них і ПП «Eвропацукор» (смт Іваничі)

;
Коментарі
23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
13.09.2018Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин