Учні Нововолинської ДЮСШ серед найкращих на турнірі з легкої атлетики

У стінах Нововолинської дитячо-юнацької спортивної школи пройшов відкритий турнір з легкої атлетики.
Подія відбулась 18-19 січня, повідомили у фейсбук-групі «Нововолинськ спорт».
Змагання об’єднали дітей 2012 року народження і молодших з Володимира, Львова, Сокаля, Шептицького та Нововолинська. Усього взяли участь близько 70 юних спортсменів.
Нововолинську громаду гідно представили вихованці міської ДЮСШ, яких тренують Віктор Король, Оксана Сливка та Сергій Фіськович.
Програма змагань включала:
- Біг на різні дистанції,
- Біг із бар’єрами,
- Стрибки у довжину та висоту.
На урочистому відкритті побували міський голова Борис Карпус та Олег Осінкін – випускник ДЮСШ і меценат турніру. Побажали учасникам натхнення та високих результатів.
Учні Нововолинської ДЮСШ показали чудову підготовку та здобули багато перемог, довівши, що вони – серед найкращих.
Біг на дистанції 30 метрів:
- 1 місце – Кінащук Катерина;
- 3 місце – Хотько Анна.
Біг на дистанції 30 метрів з барʼєрами:
- 1 місце – Хотько Анна;
- 2 місце – Кінащук Катерина;
- 3 місце – Шевчик Вероніка.
Стрибки у довжину:
- 1 місце – Кінащук Катерина;
- 2 місце – Хотько Анна.
Стрибки у висоту:
- 1 місце – Коваль Аріна;
- 2 місце – Кінащук Катерина;
Біг на дистанції 200 метрів:
- 1 місце – Кінащук Катерина;
- 2 місце –Хотько Анна.
«Два дні змагань стали справжнім святом спорту й показали, що у Нововолинську росте нове покоління чемпіонів», – йдеться в дописі.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром