Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Кречів: селяни скаржаться на перевізників та знищену дорогу

14:57 14.06.2018
296

Знищена великогабаритними автівками дорога, недобросовісні перевізники, нарахування субсидії, відкриття молодіжного центру, - це те, що сьогодні найбільше турбує мешканців села Кречів, що на Іваничівщині.

З цими та іншими проблемами мешканці села прийшли на прийом до голови районної державної адміністрації Лілії Кревської, - інформує сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики Іваничівської райдержадміністрації.

На зустрічі із очільницею виконавчої гілки влади району прибуло 10 жителів населеного пункту.

Найбільше жителів села турбує ремонт дороги в селі Кречів.

- На дану дорогу фінансування у цьому році не виділено, так як вона не внесена у перелік доріг, але даний об’єкт поданий у департамент інфраструктури та туризму ОДА для включення у перелік доріг з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення загального користування, виконання робіт на яких буде здійснюватися у наступному році за рахунок коштів державного бюджету на умовах співфінансування з місцевого бюджету, - зазначила голова Іваничівської РДА Лілія Кревська.

Окрім того, секретар ради Олена Касянчук повідомила, що на дану дорогу на співфінансування у сільському бюджеті закладено кошти у сумі 1 мільйон гривень.

Також селяни скаржаться, що через населений пункт рухаються великогабаритні автомобілі ДП «Луга Нова», які руйнують дорожнє покриття. Жителі запевняють, що керівник господарства не йде на контакт і не надає допомоги у ремонті та грейдеруванні дороги.

Мешканці села також піднімали питання пасажирських перевезень маршрутом Нововолинськ-Кречів, який обслуговує підприємець Юрі йПодлєвський. Жителі села скаржаться, що уже деякий час рейси по даному маршруту не здійснюються.У телефонному режимі начальник відділу регіонального розвитку та інвестицій райдержадміністрації Людмила Обштир повідомила, що транспортний засіб на ремонті, але до кінця тижня буде знову курсувати.

Мешканка села Тамара Онодвалюк звернулась з проханням допомогти у вирішенні нарахування та виплати субсидії, а також перерахунку пенсії чоловікові шахтареві.

Окрім того, під час прийому порушено ряд інших питань, зокрема, відкриття молодіжного центу, введення посади адміністратора, ремонт пічного опалення та заміна вікон на енергозберігаючі у ФАПі.

Нагадаємо, в Іваничівському районі активно обговорюють питання створення інклюзивно-ресурсного центру і вже навіть готуються оголосити конкурс на посаду директора.

;
Коментарі
26 вересня
Вчора
24.09.2018
23.09.2018
22.09.2018
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин