У Нововолинській лікарні планують встановити сонячні електростанції з накопичувачами

10 Липня 2024, 12:10
У Нововолинській лікарні планують встановити сонячні електростанції з накопичувачами 403
У Нововолинській лікарні планують встановити сонячні електростанції з накопичувачами

Під час візиту у Нововолинську громаду, Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко та народний депутат Андрій Герус разом з міським головою Борисом Карпусом побували у Нововолинській центральній міській лікарні.

Про це повідомили у фейсбуці міської ради.

З головним лікарем Олегом Шипеликом спілкувалися про встановлення сонячних електростанцій з накопичувачами.

В межах проєкту GIZ «Відновлювана енергетика для стійкої України», на даху пологового корпусу заплановано обладнати СЕС, потужністю 20 кВт. А за проєктом Європейської комісії та італійської компанії Enel «Промінь надії», а на даху семиповерхового хірургічно-травматологічного корпусу мають намір встановити обладнання потужністю 120 кВт.

Реалізація проєкту дасть можливість задовольнити до 70% потреб лікарні. За рік громада зможе економити на оплаті електроенергії близько 1,4 млн грн. За 25 років експлуатації СЕС – близько 35 млн грн. Крім економії фінансів, СЕС з накопичувачами забезпечать безперервне надання медичних послуг пацієнтам під час відключень електроенергії.

Також під час візиту у Нововолинську ЦМЛ делегація оглянула рентген-операційний блок, де нещодавно встановили ангіограф – прилад для лікування пацієнтів з інфарктами.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром