На Іваничівщині судитимуть власницю бійцівського пса, який покусав дитину

30 Травня 2024, 17:25
На Іваничівщині судитимуть власницю бійцівського пса, який покусав дитину 467
На Іваничівщині судитимуть власницю бійцівського пса, який покусав дитину

У селищі Іваничі американський стаффордширський тер'єр покусав семирічну дівчинку. Власниця собаки, яка залишила тварину без нагляду, постане перед судом.

Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.

Прокурори Володимирської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 59-річної жительки селища Іваничі, якій інкримінують необережне середньої тяжкості тілесне ушкодження (ст. 128 КК України).

Власниця американського стаффордширського тер'єра 29 квітня 2024 року залишила собаку на подвір'ї, але не подбала про те, аби він не міг вийти за межі.

Пес вибіг на вулицю та напав на семирічну дівчинку, спричинивши дитині множинні кусані рани та відкриті переломи кісток передпліччя.

Довідково: згідно із санкцією ст. 128 КК України, необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження карається громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Коментар
21/06/2024 Четвер
20.06.2024