Нововолинські лікарі за день повернули зір 16 пацієнтам

31 Серпня 2023, 13:25
Нововолинські лікарі за день повернули зір 16 пацієнтам 378
Нововолинські лікарі за день повернули зір 16 пацієнтам

За день в офтальмологічному відділенні Нововолинської лікарні прооперували 16 пацієнтів шляхом безшовної мікрохірургічної методики з імплантацією штучного кришталика. 

Про це повідомили у фейсбуці медзакладу.

«Не потрібно нікуди їхати, щоб повернути зір, адже офтальмологічне відділення КНП «НЦМЛ» оснащене власною операційною; наявний кваліфікований персонал. А відтак - можливість до- та післяопераційного догляду для пацієнтів», – йдеться в дописі.

Перед операцією пацієнти обов’язково проходять комплексну передопераційну діагностику з консультативним висновком лікаря-офтальмолога. За потреби - надаються консультації інших спеціалістів.

Операція є цілком безпечною і вважається найменш травматичною. Триває всього 10-15 хвилин під місцевою анестезією (під наглядом лікаря-анестезіолога) з використанням високоточного ультразвукового устаткування.

 Необхідний розмір кришталика для кожного окремого пацієнта розраховується індивідуально за спеціальною математичною формулою. Завдання лікаря точно і вірно виконати вимірювання параметрів ока і ввести ці дані до спеціального приладу, який автоматично проведе обчислення оптичної сили ІОЛ.

Для імплантації використовують тільки кращі сертифіковані в Україні моделі інтраокулярних лінз (ІОЛ) від відомих світових виробників Америки та Франції.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром