У Нововолинську реалізовують національну програму ВІДНОВА:UA

16 Червня 2023, 14:50
У Нововолинську реалізовують національну програму ВІДНОВА:UA 695
У Нововолинську реалізовують національну програму ВІДНОВА:UA

Молодіжний центр "Нові крила" та молодіжна рада Нововолинська взяли участь у Національній програмі залучення молоді до відновлення України ВІДНОВА:UA. 

Про це повідомили у фейсбуці міської ради.

У рамках програми до Нововолинська приїхали волонтери з Київської,  Дніпропетровської, Харківської, Кіровоградської, Миколаївської та Донецької областей, які разом з місцевою молоддю працюють над модернізацією молодіжного центру. 

Напередодні відвідали заклад та поспілкувалися з волонтерами міський голова Борис Карпус, керуюча справами виконавчого комітету Нововолинської міської ради Валентина Степюк та представники управління культури і відділу у справах молоді та спорту. 

 Зараз у центрі облаштовують відпочинкову кімнату та комп’ютерний зал. Оновлюють обладнання в дитячій бібліотеці та проводять оздоблювально-декоративні роботи. Також молодь активно працює над створенням скверу перед центральною бібліотекою. Уже висаджено декоративні дерева, встановлено лавки та смітники. 

Програма здійснюється в партнерстві з Волинським інститутом права та Міністерством молоді та спорту України, Всеукраїнським молодіжним центром, Центром "Ейдос" у рамках проєктів UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії.

 

Коментар
20/04/2024 Субота
20.04.2024
19.04.2024