Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Це приміщення хочуть віддати під центр реабілітації наркозалежних
Це приміщення хочуть віддати під центр реабілітації наркозалежних

Іваничі: мешканці проти, щоб їхнім сусідом був центр для реабілітації наркоманів

11:56 07.03.2018
1776

Колишнє інфекційне відділення Іваничівської лікарні хочуть віддати під центр реабілітації наркозалежних.

«Мешканці, які виховують малолітніх дітей, не бажають, щоб така організація була поряд з їх будинками, - повідомляє БУГ.

6 березня до редакції інтернет-видання звернулася жителька Іванич, голова ОСББ “Оселя – 34 ж” Оксана Парадуха. Вона заявила про те, що її сім’я отримала частину приміщення під житло в одному із старих корпусів районної лікарні.

Жінка проти того, аби її сусідом по будинку став центр з реабілітації наркозалежних.

Вона стривожена, що колишнє приміщення інфекційного відділення хочуть віддати в оренду ГО “Територія життя”.

“Усього є 14 сімей, які отримали у колишніх лікарняних корпусах частини приміщень під житло, і у наших сім’ях 15 малолітніх дітей. Ми дуже тішилися, що житимемо у тихому та затишному місці, де діти безпечно можуть гратися, спілкуватися. І от такий “сюрприз” – по-сусідству має бути центр для наркозалежних”, – каже Оксана Парадуха.

Вона пам’ятає, що, коли приміщення цих корпусів лікарні передавалися у селищну раду, інфекційне відділення було визнане аварійним і підлягало знесенню. І запевняє, що багато хто з мешканців, які отримали тут квартири, не проти розібрати його, щоб використати цеглу для своїх потреб. Звісно, якби їм дали на це згоду. А місце під ним використати для дитячого майданчика, адже території для його облаштування тут немає.

Видання також надає підтвердження тому, що ця будівля є аварійною – технічний висновок “НДІПРОЕКТТРЕКОНСТРУКЦІЯ”, зроблений у 2012-му році на прохання Іваничівської районної лікарні.

Виданню також вдалося поспілкуватися із представником інтересів ГО “Територія життя” в Іваничівському районі Олександром Довбенком.

Він розповів, що ця громадська організація працює уже 20 років. Вона зареєстрована у місті Вишневе Київської області.

Колишнє приміщення інфекційного відділення лікарні “Територія життя” просить надати в оренду під соціальний центр, а далі планує його викупити.

За словами Довбенка, організація проводять профілактику шкідливих звичок серед молоді, реабілітують людей, які потрапили у залежність, щоб допомогти адаптуватися їм до нормального життя.

Він вважає, що зараз у цьому закинутому приміщенні влаштували «притон», робляться непотрібні речі, які мають більше лякати мешканців, аніж створення такого центру, де все буде під контролем.

“Не потрібно боятися людей, які потребують допомоги, бо загалом у житті вони не ізольовані від нас, проживають у чиїхось сім’ях, є чиїмись родичами, сусідами по квартирі чи будинку”, – заявив Олександр Довбенко.

За його словами, організація готова привести приміщення у належний стан, придатний для використання. Олександр Довбенко також готовий розповісти усім, кого це цікавить, як працюватиме цей центр.

Натомість Оксана Парадуха проти, аби такий заклад був по сусідству і налаштована рішуче відстоювати свою позицію разом із сусідськими сім’ями.

;
Коментарі

Вася

13:13 07.03.2018

А я особисто не проти... тільки розмістити требе цей центр в районній раді..

24 вересня
Вчора
22.09.2018
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
13.09.2018Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин