Прив‘язав собаку до плити: у Нововолинській громаді чоловік жорстоко поводився з тваринами

25 Квітня 2023, 12:55
Привіт‘язав собаку до плити:  у Нововолинській громаді чоловік жорстоко поводився з тваринами 808
Привіт‘язав собаку до плити: у Нововолинській громаді чоловік жорстоко поводився з тваринами

На Великдень мешканці дачного кооперативу «Гірник» у Нововолинській громаді почули виття собаки, що доносилося з сусіднього будинку. Після того, як зайшли у приміщення, побачили прив’язаного до плити алабая, який без їжі пробув декілька днів.

У тварини повипадала шерсть, а очі позапливали гноєм. Про це повідомляє Інтернет-видання Буг.

Голова дачного кооперативу «Гірник» Микола Павлович також був присутнім під час даної події. Алабаїв було двоє, один прив’язаний до плити в середині приміщення, інший – на дворі. Чоловік зазначив, що дивлячись на нещасних собак, не можливо було стримали сліз. Дачники вирішили одразу викликати правоохоронців. 

Собаки знаходились у жахливих умовах на прив’язі були близько 4 днів без їжі та води. 

З’ясувалось, що власник, проживає на дачах, раніше працював слюсарем, має інвалідність. Повідомляють, що соцслужби не навідували та не допомагали чоловіку.

Періодично йому кошти пересилають родичі ,які перебувають за кордоном. За ці гроші власник собак щоразу купує нових. Раніше небайдужі викупили у нього двох тварин, але після цього він придбав двох інших алабаїв та знову не доглядав їх.

«Собака одна досі лишилась на території подвір’я, наразі її підгодовують мешканці. Пес, на ім’я Оскар, був прив’язаний до плити на голодну смерть», – додав пан Микола.

Мешканка дачного масиву надіслала відео та розповіла, що один алабай досі у жорстокого власника.

«Його доїдають живцем кліщі. В іншого собаки було таке враження, ніби шкіра просто натягнута на скелет», – розповіла дачниця.

Є жінка, яка хоче прихистити двох алабаїв, проте лікування обійдеться у чималу суму. Наразі з власником працює поліція, деталі згодом.

 

Коментар
20/04/2024 Субота
20.04.2024
19.04.2024