«Моя професія – синьйор з вищого світу»: у Нововолинську відбулася прем’єра комедії

27 Березня 2023, 13:50
«Моя професія – синьйор з вищого світу»: у Нововолинську відбулася прем’єра комедії 582
«Моя професія – синьйор з вищого світу»: у Нововолинську відбулася прем’єра комедії

Напередодні Міжнародного дня театру, у Нововолинську відбулася прем’єра італійської комедії «Моя професія – синьйор з вищого світу» за п’єсою Джуліо Скараччі та Ренцо Тарабузі.

Подія відбулась 26 березня, повідомили у фейсбуці міської ради.

Виставу підготували актори народного аматорського театру «Авантюра» – Вадим Нізамієв, Алла Навроцька, Алла Бойко, Аліна Шпур, Олег Приступчук, Віктор Поліщук, Дмитро Цимбаліст, Ірина Мартинишин-Приступа, Євген Сак, Роман Юзефович, Світлана Тильна, Дмитро Генсецький, Сергій Лонюк. Керівник театру – Алла Бойко, режисер-постановник – Марія Олійчук, художній директор – Алла Навроцька, музичне оформлення – Назар Романюк, світлове оформлення – Андрій Садовський.

Динамічна та переконлива гра акторів, цікаві декорації, захопливий сюжет занурили глядачів у атмосферу сонячної Італії. Майже три години дійства минули непомітно.

Гучні оплески, багато квітів та позитивні відгуки після завершення комедії – показник, що команда театру спрацювала на відмінно.

Міський голова Борис Карпус, який був серед глядачів, подякував акторам та усім причетним до організації прем’єри за якісну роботу.

«Приємно, що театральне життя Нововолинської громади зазнає трансформації та починає грати новими барвами», – сказав очільник міста.

До слова, цьогоріч минає 65 років з часу створення театру у Нововолинську. З нагоди знакової дати та Міжнародного дня театру Борис Карпус та начальниця відділу культури Марія Душук відзначили колективи трьох театрів, які зараз функціонують у нашій громаді.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром