Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Іваничівцям розповідали про переваги контрактної служби

11:00 11.01.2018
901

В Іваничівському районному центрі зайнятості 10 січня 2018 року відбувся ярмарок для шукачів роботи з орієнтації на контрактну службу. На захід запрошено начальника відділення забезпечення Іваничівського військомату - майора Володимира Лойка.

Володимир Ростиславович розповів про умови вступу на службу за контрактом в деталях проінформував присутніх про державне забезпечення котре гарантоване державою,а саме: гарантія стабільного грошового забезпечення;
додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань, тощо); вільний вибір місця та умов служби по всій території України, - розповідає Алла Мадяр, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Іваничівського РЦЗ.

Представник військкомату також розповів про інші переваги контрактної служби - можливість зробити кар’єру; якісне безкоштовне медичне обслуговування; можливість отримання заочної освіти під час служби; право на отримання заочної вищої освіти за рахунок Міністерства оборони після підписання другого контракту;щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі; додаткові відпустки (для навчання, творчі,соціальні, інші згідно закону); право на отримання безкоштовного житла; право на пенсію після 25 років вислуги.

Учасники цієї зустрічі мали можливість обговорити умови вступу на контрактну службу, отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання.
Коментарі
22 липня
Сьогодні
Вчора
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин