«Неодноразово був поранений та продовжував воювати», – спогади про загиблого Героя з Нововолинська

20 Травня 2022, 13:30
«Неодноразово був поранений та продовжував воювати», – поділилися спогадами про загиблого Героя з Нововолинська 533
«Неодноразово був поранений та продовжував воювати», – поділилися спогадами про загиблого Героя з Нововолинська

Нововолинськ попрощався з Героєм-легендою, що загинув на війні – Павлом Сусловим. Поділилися спогадами про чоловіка, який героїчно віддав своє життя, щоб жили ми з вами.

Про це пишуть на сторінці «Наше місто» у фейсбуці.

«У Свято-Успенському Низкиничівському монастирі, що на околиці Нововолинська, відспівали й провели в останню земну дорогу Павла Суслова. Його короткий життєвий шлях – взірець патріотизму солдатської мужності, вірності громадянському обов’язку. З 2017 року, як контрактник ЗСУ, захищав Батьківщину в зоні АТО. Неодноразово отримував поранення, але знову вертався у бойовий стрій, на службу. Через це його вважають воїном-легендою», – йдеться у повідомленні.

З початком повномасштабної війни був в столиці, став відразу на захист України. Тепер – як командир роти білоруського батальйону Кастуся Калиновського.

Павло «Волат (позивний) загинув під час звільнення одного з українських сіл від російських окупантів, отримав смертельне поранення. Його намагалися доставити до шпиталю у критичному стані, але не встигли.

«Волат» не любив зніматися, тож фото чи відео після нього залишилося небагато. Але живе пам’ять тих, кого він врятував у бою, хто завдячує своїм життям його відвагою. Воїнів його роти, в якій він був ядром і серцем. Тих, кого він захищав. Нехай у кожному з нас живе пам’ять про Павла «Волата» – за чию свободу він віддав життя», – зазначили його побратими.

Відомо, що батальйон Кастуся Калиновського сформували у березні 2022 року після початку війни. Першочергово він мав на меті захист Києва від російських окупантів. Назву дали на честь Кастуся Калиновського – одного з керівників національно-визвольного повстання білорусів, поляків, литовців та українців проти росії 1863 року, національного героя білорусі.

25 березня 2022 року білоруський батальйон імені Кастуся Калиновського ввійшов до складу Збройних сил України, а бійці склали присягу. В цей день, до речі, в білорусі відзначають День Волі.

Дружина Ольга Суслова – служила в лавах волинської, князівської 14 –ї бригади, і ще в 2017 році захищала нашу землю від російських агресорів. Тоді й познайомилася з Павлом. Шкода, що їм судилося разом прожити недовго. Без батька залишилася маленька донечка.

Пам’ять про Героя – легенду житиме у серцях його земляків, побратимів і всіх, з ким перетиналися його життєві стежини.

 
 
 
 
Коментар
30/06/2022 Четвер
30.06.2022
29.06.2022