«Хотів звільнити місце для випасання корови», – палій трави з Іваничівщини

24 Березня 2022, 10:05
«Хотів звільнити місце для випасання корови», – палій трави з Іваничівщини 291
«Хотів звільнити місце для випасання корови», – палій трави з Іваничівщини

Поблизу Іваничів зловили палія сухої трави. Винуватця пожежі встановили завдяки спільному рейду місцевих мисливців з екологічною службою.

Подія трапилась 20 березня повідомляє БУГ.

Займання сухостою помітили місцеві мисливці під час спільного рейду з Іваничівською районною організацією Українського товариства мисливців та рибалок. Про це повідомив голова цієї організації Юрій Тисько.

Палієм виявився 80-річний мешканець села Мишів. Він підпалив суху траву на відстійниках цукрового заводу, які знаходяться між селом Мишів і селищем Іваничі. Дідусь зізнався, що підпалив сухостій, щоб швидше відросла молода трава й краще було випасати корову.

На місце події викликали рятувальників і поліцію, які погасили займання, зафіксували факт підпалу, відібрали у всіх учасників пояснення та склали на порушника адмінпротокол.

Іваничівська районна організація Українського товариства мисливців та рибалок разом з рятувальниками закликають мешканців громади не бути подібними до орків й забути про варварську практику випалювання трави і сміття. А також попереджають, що такі дії у теперішній воєнний час будуть прирівнювати до диверсій, що спрямована на обмеження огляду місцевості бійцями ЗСУ та територіальної оборони, подання світлових сигналів збройним силам росії.

До слова, за самовільне випалювання рослинності або її залишків згідно статей 77 та 77/1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено штраф від 3060 до 21420 гривень.

Коментар
30/06/2022 Четвер
30.06.2022
29.06.2022