Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Селищний голова Благодатного увійшов до списку найуспішніших українців

08:07 20.12.2017
575

Селищний голова Олександр Топорівський, який «бореться за краще майбутнє свого західноукраїнського містечка, де проживають 4,8 тисячі осіб», увійшов до рейтингу найуспішніших українців до 30 років.

Додамо, що рейтинг складений за версією видання Kyiv Post.

27-річний Олександр, якого у 2015 році обрали селищним головою Благодатного, – один із наймолодших очільників місцевих рад в Україні. Він вірить у майбутнє свого селища та намагається створити належні умови для його гідного розвитку.

У нього непросте завдання, адже переважна більшість працездатної молоді, яка мешкає в Благодатному, виїздить на заробітки за кордон, зокрема до Польщі, в пошуках кращої долі. Тож, аби змінити ситуацію, він наводить лад у селищі, організовуючи регулярні та масові толоки (окремі з них відбувалися на місцевому цвинтарі та неподалік озера), розбудовує інфраструктуру, шукає нових шляхів надходження фінансування, а також бореться із радянським світоглядом і ламає стереотипи стосовно того, яким же має бути селищний голова в Україні.

«Потрібно змінювати щось маленьке, можливо, на локальному рівні, але потрібно працювати, тому що, якщо не ми – то хто?» – акцентує Олександр. І дійсно, його робота не залишилася непоміченою. Як свідчення цього – приналежність до Top 30 Under 30.

«Це не моя нагорода, це подяка нашій громаді – тим активним людям нашого містечка, які кожного дня доводять, що разом можливо зробити все», – сказав під час отримання нагороди на урочистій церемонії в рамках Tiger Conference у Києві Олександр Топорівський.

Пізніше з ІА Волинські Новини Олександр поділився своїми враженнями від поїздки за відзнакою: «Дуже круто було почути історії людей, які реалізували грандіозні проекти в різних сферах: бізнес, ІТ, волонтерство, захист тварин, освіта, політика тощо. Було багато крутих історій, знайомств, із багатьма домовилися комунікувати й надалі, збиратися разом, аби реалізовувати спільні ідеї. Всі люди максимально відкриті, позитивні та творчі».

Окрім того, селищний голова Благодатного зауважив: «Цікаво, що мене номінувана нардеп Альона Шкрум, із якою я не був знайомий до вручення нагороди. Ми домовилися, що вона посприяє мені у співпраці з міжнародними грантерами».

Нагадаємо, у селищі Благодатне відбудеться п’ятнадцята сесія селищної ради. Засідання планують на 23 грудня, початок о 14:00 в залі засідань селищної ради.

Коментарі
21 серпня
Сьогодні
Вчора
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
14.08.2019
13.08.2019
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • ОбміняюПідписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин