стрічка

Офтальмологи Нововолинська за день прооперували 17 пацієнтів

14 Січня 2022, 17:25
Офтальмологи Нововолинська за день прооперували 17 пацієнтів 223
Офтальмологи Нововолинська за день прооперували 17 пацієнтів

Завдяки офтальмологічній мікрохірургічній системі останнього покоління Stellaris, прооперували 99 пацієнтів у Нововолинській лікарні.

«Золотий» стандарт в офтальмології, найбільш безпечна і ефективна методика лікування катаракти, - безшовна факоемульсифікація з імплантацією інтраокулярної лінзи (штучного кришталика) проводиться в Нововолинській лікарні, йдеться на сторінці медзакладу у фейсбуці.  

Не потрібно нікуди їхати, щоб повернути зір, адже офтальмологічне відділення КНП «НЦМЛ» оснащене власною операційною; наявний кваліфікований персонал. А відтак –можливість до- та післяопераційного догляду для пацієнтів.
Перед операцією пацієнти обов’язково проходять комплексну передопераційну діагностику з консультативним висновком лікаря-офтальмолога. За потреби – надаються консультації інших спеціалістів.
 Діагностика включає наступні діагностичні обстеження:
  • визначення гостроти зору;
  • вимірювання очного тиску - тонометрія по Маклакову;
  • стереобіомікроскопію – огляд очного дна за допомогою щілинної лампи з використанням лінз Volk;
  • визначення заломлюючої здатності рогівки;
  • вимірювання оптичної сили лінзи та прогноз моделі штучного кришталика.
Операція є цілком безпечною і вважається найменш травматичною. Триває всього 10-15 хвилин під місцевою анестезією (під наглядом лікаря-анестезіолога) з використанням високоточного ультразвукового устаткування.
 Необхідний розмір кришталика для кожного окремого пацієнта розраховується індивідуально за спеціальною математичною формулою. Завдання лікаря точно і вірно виконати вимірювання параметрів ока і ввести ці дані до спеціального приладу, який автоматично проведе обчислення оптичної сили ІОЛ.
Для імплантації використовують тільки кращі сертифіковані в Україні моделі інтраокулярних лінз (ІОЛ) від відомих світових виробників Америки та Франції.
 
 

Коментар
28/01/2022 Четвер
27.01.2022
26.01.2022