В Іваничах чоловік «обчистив» гараж свого колишнього сусіда

04 Червня 2021, 11:45
763

В Іваничах зловмисник проник у приміщення колишнього сусіда через горище та викрав звідти речі на загальну суму близько 6 тис. грн.

2 червня до поліції звернувся 69-річний мешканець селища Іваничі та повідомив, що в період з 29 травня по 2 червня, коли він перебував на роботі, невідомі «обчистили» його гараж, повідомляє поліція Волині. 

Зловмисники винесли дитячий велосипед, електрогенератор та бензопилу. Загальна сума завданих заявнику збитків – близько 6 тис. грн.

На місці події поліцейський офіцер громади спільно з дільничним встановили, що зловмисник проник в приміщення через щілину в горищі. Під час спілкування із заявником та сусідами з’ясувалося, що до крадіжки причетний 37-річний мешканець цього ж селища, що раніше проживав неподалік потерпілого. Слідчі вилучили у нього викрадені речі. 

Встановлено також, що чоловік раніше судимий за вчинення аналогічних злочинів.  

Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Йдеться про крадіжку, поєднану з проникненням у приміщення чи сховище. 

Вирішується питання про оголошення підозри зловмиснику, досудове слідство триває.

 

Коментар
08/02/2025 Субота
08.02.2025
07.02.2025