Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Засідання сесії
Засідання сесії

Відбулася четверта сесія Нововолинської міської ради

14:19 25.02.2021
925

Міський голова Борис Карпус провів чергову, четверту сесію Нововолинської міської ради.

25 лютого на розгляд депутатів виносилося більше ніж 80 питань порядку денного. Про це інформують на сайті Нововолинської громади.

Попередньо кожне питання обговорювали на профільних комісіях і на Дні депутата.

Обранці громади затвердили кандидатуру Олени Леоненко на посаду старости селища Благодатне.

Зі змінами та доповненнями прийняли Програми економічного та соціального розвитку громади, забезпечення оформлення права власності та процесу приватизації об’єктів комунальної власності, розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я міста, соціального захисту населення, розвитку житлово-комунального господарства, сприяння розвитку ОСББ, благоустрою громади та інші.

Також депутати затвердили Положення управління будівництва та інфраструктури; соціального захисту населення; Про фінансове управління; службу у справах дітей; «Про порядок використання шкільного автобуса» тощо.

Старостам надали повноваження вчиняти нотаріальні дії. Зокрема, проведення державної реєстрації, актів цивільного стану, реєстрації місця проживання громадян, ведення господарського та військового обліку.

Прийняли рішення про перейменування садочків та шкіл Нововолинської громади. Розглянули земельні питання, клопотання громадських організацій, установ і жителів.Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
10 квітня
Сьогодні
Вчора
08.04.2021
07.04.2021
06.04.2021
05.04.2021
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю