Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Польща хоче змінити правила перетину кордону через COVID-19

12:10 24.02.2021
495

Влада Польщі готується на поточному тижні ввести вимогу про пред’явлення негативного результату на коронавірус при в’їзді в країну на всіх кордонах.

Про це заявив у понеділок в ефірі телеканалу TVN24 міністр охорони здоров’я республіки Адам Нєдзельській, пише УНН.

«Ми думаємо, щоб зробити це на поточному тижні. Ми хочемо доопрацювати правила, деталі, служби повинні підготуватися, тому що це буде означати повернення до діяльності прикордонної охорони», – сказав він.

«Прикордонна охорони каже, що їй потрібно як мінімум 48 годин, щоб досягти оперативної готовності на окремих прикордонних пунктах. Тому, я думаю, що до кінця тижня це відбудеться», – зазначив міністр, підкресливши, що тест перевірятимуть як на західному, так і на південному кордонах республіки. За його словами, в разі відсутності тесту громадянин, який в’їжджає в республіку, відправиться на 10-денну ізоляцію.

15 березня минулого року через коронавірус Польща закрила в’їзд в країну з держав, що не входять в ЄС, без гострої необхідності. Потрапити в республіку можуть тільки іноземці, які є подружжям або дітьми польських громадян або знаходяться під постійною опікою польських громадян, іноземці, які мають право на постійне або тимчасове проживання на території республіки, право на роботу або навчання в країні, а також представники дипломатичного корпусу та члени їхніх сімей.

Всі, хто приїздить до Польщі не на особистому автомобілі повинні проходити 10-денну ізоляцію. Це стосується пасажирів літаків, поїздів і автобусів. Раніше в такий карантин відправлялися тільки, хто прибуває з третіх країн. Приїжджаючих з країн ЄС після відкриття кордонів в червні це не стосувалося.

Від карантину звільняються ті, хто вже пройшов вакцинацію від коронавірусу, і ряд професійних категорій: дипломати, рибалки, моряки, водії вантажного транспорту, медики, а також учні та учасники спортивних заходів. Уникнути карантину можна також при наданні на кордоні довідки польською або англійською мовою про негативний тест на коронавірус.

Відзначимо, що згідно зі статистикою ВООЗ – у Польщі 1 638 767 випадків захворювання, 42 171 особа загинула.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
10 квітня
Сьогодні
Вчора
08.04.2021
07.04.2021
06.04.2021
05.04.2021
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю