Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Конкурс
Конкурс

Оголосили конкурс на посаду керівника Нововолинської лікарні

10:05 21.02.2021
662

У Нововолинську оголосили про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня».

Про це йдеться на сайті Нововолинської міської ради.

І. Правові підстави проведення конкурсу

Частина десята ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»; Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 (далі – Порядок).

ІІ. Найменування, юридичне та фактичне місцезнаходження закладу, основні напрями його діяльності, статут, структура закладу, а також кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності закладу

Комунальне некомерційне підприємство «Нововолинська центральна міська лікарня» (КНП «НЦМЛ»), код ЄДРПОУ 01983016; юридичне та фактичне місцезнаходження: Україна, 45400, Волинська обл., місто Нововолинськ, проспект Перемоги, будинок 7.

Статут Комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня», затверджений рішенням Нововолинської міської ради «Про створення Комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня» від 23.05.2019 № 30/14 (копія додається).

Структура Комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня», затверджена наказом директора КНП «НЦМЛ» від 01 червня 2019 року № 1-од (копія додається).

Відповідно до Статуту Комунальне некомерційне підприємство «Нововолинська центральна міська лікарня» є закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає послуги вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги у порядку та на умовах, встановлених законодавством. Основною метою діяльності КНП «НЦМЛ» є забезпечення медичного обслуговування населення через надання йому медичних послуг у порядку та обсязі, встановлених законодавством України. Основним видом діяльності КНП «НЦМЛ» за КВЕД є: 86.10 Діяльність лікарняних закладів.

Відповідно до Статуту джерелами формування майна та коштів КНП «НЦМЛ» є:

 • майно територіальної громади міста Нововолинська, передане Підприємству відповідно до рішення про його створення (зокрема, те, що перейшло від правопопередника Нововолинської центральної міської лікарні за передавальним актом;
 • кошти державного та місцевого бюджету, у т.ч. кошти медичної субвенції;
 • надходження КНП «НЦМЛ» від здачі в оренду майна, у порядку визначеному Власником (Нововолинською міською радою), закріпленого на праві оперативного управління;
 • кошти та інше майно, одержані від реалізації продукції (зокрема, виконання робіт, надання послуг);
 • кредити банків;
 • майно, придбане в інших юридичних чи фізичних осіб;
 • майно, що надходить безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних благодійних внесків, пожертвувань юридичних і фізичних осіб, грантів, дарунків;
 • майно та кошти, що надходять на виконання міських, регіональних, національних та міжнародних програм;
 • майно та кошти, отримані внаслідок господарської діяльності;
 • інші джерела, не заборонені законом.

У бюджеті міської територіальної громади м. Нововолинська на 2021 рік на багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню (отримувач КНП «НЦМЛ») закладено 6 млн. 300 тис грн. КНП «НЦМЛ» отримує кошти бюджету міської територіальної громади за цільовою бюджетною програмою розвитку і підтримки комунальних закладів охорони здоров”я Нововолинської міської територіальної громади на 2019-2021 роки. Крім того КНП «НЦМЛ» у 2021 році отримуватиме доходи від надання платних послуг населенню (від господарської діяльності комунального підприємства) та від Національної служби здоров’я України за договорами про медичне обслуговування населення, укладеними відповідно до Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення».

ІІІ. Дата початку, кінцевий строк і адреса приймання документів для участі у конкурсі

Документи для участі у конкурсі на зайняття вакантної посади керівника (директора) Комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня» приймаються від претендентів з 20 лютого 2021 року по 11 березня 2021 року (включно), за адресою: пр-т Дружби, 27, м. Нововолинськ, Волинська обл., 45400 (каб. № 203 (організаційно-виконавчий відділ виконавчого комітету Нововолинської міської ради), що на 2-му поверсі будівлі Нововолинської міської ради).

IV. Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок

(03344) 3-14-32; [email protected]

V. Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі

З врахуванням вимог, визначених у п. 28 Порядку, для участі у конкурсі на зайняття вакантної посади керівника (директора) Комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня» особа (претендент) подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії (у строк, визначений в розділі третьому цього оголошення) такі документи:

 1. копію паспорта громадянина України;
 2. письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до Порядку;
 3. резюме у довільній формі;
 4. копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
 5. згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2 до Порядку;
 6. конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі.
 7. довідку МВС про відсутність судимості;
 8. медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
 9. попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 до Порядку;
 10. заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 до Порядку;
 11. підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, зокрема довідка МВС та медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я, повинні бути чинними на дату початку проведення конкурсу та видані компетентними органами у порядку, визначеному чинним законодавством.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Більше про вимоги – на сайті міськради.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
24 лютого
Сьогодні
Вчора
22.02.2021
21.02.2021
20.02.2021
19.02.2021
 • Продам
 • Куплю
 • Здам
 • Обміняю