Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

В Україні створять мобільні психіатричні бригади, які надаватимуть допомогу на дому

11:17 21.02.2021
302

В Україні створюють мобільні психіатричні бригади. Вони з'являться для допомоги людям із психічними розладами в межах програми медгарантій на 2021 рік.

Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак на брифінгу 18 лютого, – пише ТСН.

Як повідомляється, згідно з новим аналізом, кожен восьмий, який перехворів COVID-19, вперше має психіатричне або неврологічне захворювання протягом шести місяців після позитивного результату тесту на вірус.

«У 2021 році у рамках програми медичних гарантій впроваджується новий пакет допомоги, який буде орієнтований на надання допомоги людям із розладами психічного здоров’я в амбулаторних умовах – це мобільні психіатричні бригади. Таким чином ми зможемо наближати допомогу особам, які мають проблеми з психічним здоров’ям, власне в громаді, на амбулаторній ланці», – заявила заступниця.

Також Микичак розповіла, що МОЗ спільно з українсько-швейцарським проєктом «Психічне здоров'я для України» відкрило школу «Лідерство психічному здоров'ю». За її словами, в школі беруть участь як керівники установ психіатричної допомоги, так і представники громадських організацій, соціальних служб.

«Таким чином ми формуємо те лідерське середовище, яке разом із МОЗ, з іншими відомствами, вищими навчальними медичними закладами зможе змінювати підходи до надання психіатричної допомоги в Україні», – заступниця голови МОЗ.

Читайте також:

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
24 лютого
Сьогодні
Вчора
22.02.2021
21.02.2021
20.02.2021
19.02.2021
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю