Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Нововолинський музей потрапив до Всеукраїнського культурного проєкту

11:50 09.08.2020
453

Нововолинський міський історичний музей підписав Меморандум про співпрацю із проєктом «Музей відкрито на ремонт».

Підписання угоди відбулося у суботу, 8 серпня, про це пише керівниця закладу Ірина Костюк на своїй сторінці у фейсбуці.

Варто зазначити, що музей шахтарського міста єдиний на Волині потрапив у проєкт «Музей відкрито на ремонт». Зі 142 заявників у другий тур пройшли лише 22.

Ірина Костюк зауважила, що підписана угода дає музею перспективи популяризації й презентації себе на всеукраїнському рівні.

«Сьогодні відбулась надзвичайно важлива подія не лише для нашого музею, а й міста цілому! Попередньо, нас одних із Волинської області відібрали для участі у проекті, ну а 8-го серпня Нововолинський міський історичний музей підписав Меморандум про співпрацю із проектом “Музей відкрито на ремонт”!

Ця угода надала нам перспективи популяризації, презентації себе на всеукраїнському рівні, долучення до великої асоціації музеїв України! А ще, це переймання досвіду у спеціалістів.Сьогодні було озвучено багато ідей, сплановані шляхи їх реалізації, намічені плани на майбутнє. Надіюсь ці знайомства стануть початком плідної співпраці і принесуть дуже хороші результати!» – йдеться у дописі Ірини Костюк.

Зауважимо, «Музей відкрито на ремонт» – проєкт підтримки регіональних музеїв, який реалізується за фінансової підтримки Українського культурного фонду з 2016 року.

Під ремонтами розуміються не традиційні косметичні роботи із заміни вікон чи дверей, а осучаснення методів та форматів роботи музею, виставкової діяльності та зберігання експонатів, дослідницької, просвітницької та комунікаційної функцій.

Довідково:
«Музей відкрито на ремонт» – це довготривалий проєкт підтримки регіональних музеїв, що почався у 2016 році в музеях Донецької та Луганської областей.

Протягом кількох років у 31-му музеї східного регіону України було проведено:

  • 4 освітньо-методичних воркшопи «Сучасні методи роботи музею»;
  • 6 кураторських виставок сучасного мистецтва;
  • 6 дослідницьких проектів про локальну історію;
  • 10 виставкових проектів «Жовта лінія», які були направлені на актуалізацію та популяризацію теми збереження об’єктів історико-культурної спадщини, починаючи з кінця ХІХ століття і до сучасності.

Читайте також: Ретро Іваничі: як розбудовувалось селище цукровиків у 50-60 роки минулого століття.ФОТО

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
18 вересня
Сьогодні
Вчора
16.09.2020
15.09.2020
14.09.2020
13.09.2020
12.09.2020
11.09.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю