Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Коли можуть відкрити кордон із Польщею

19:30 23.06.2020
1560

Вже кілька місяців, як Польща запровадила обмеження для в’їзду громадян України до своєї країни. До РП офіційно можна в’їхати тільки окремим категоріям громадян.

Повернення до «нормального режиму», коли будь-хто з біометричним паспортом, наприклад, в туристичних цілях зможе відвідати Польщу буде залежати від рішення прем’єр-міністра Польщі, який прислуховується до думки вірусологів, повідомляє inPoland.

Рішення про відкриття зовнішніх кордонів Польщі, тобто з Україною, Білоруссю, Росією буде прийняте на підставі спільного рішення вірусологів, експертів та лікарів. При прийнятті рішення під увагу береться епідеміологічна ситуація в сусідній країні.

На сьогодні ми не в стані повідомити точної дати (відкриття кордонів,- прим. автора), — заявив порталу шеф канцелярії Ради Міністрів Міхал Дворчик.

Варто зазначити, що останнім часом в Україні зафіксовано збільшення кількості хворих на коронавірус.

Нагадаємо, з 13 червня Польща відкрила внутрішні кордони з Європейським Союзом. А нещодавно, з Польщі в Україну можна безпосередньо потрапити автобусом.

Станом на 23 червня 2020 року в’їзд на зовнішніх кордонах на територію Польщі дозволено:

– громадянам Республіки Польща,

— іноземцям, які є подружжям або дітьми громадян Республіки Польща або залишаються під їх постійною опікою,
— іноземцям, які мають Карту поляка,

— керівникам дипломатичних представництв та члени дипломатичного та консульського персоналу місії, тобто особи з дипломатичним званням та члени їх сімей,

— іноземцям, які мають право постійного або тимчасового проживання на території Республіки Польща,

— іноземцям, які мають право працювати на території Республіки Польща, тобто іноземці, які можуть працювати на тих же умовах, що і громадяни Польщі: мають дозвіл на роботу, довідку про внесення до реєстру щодо сезонних робіт, заяву про доручення роботи іноземцю на території Республіки Польща.

— іноземцям, які керують транспортним засобом для перевезення людей або товарів, і їх транзит відбувається в рамках їх професійної діяльності, що складається з перевезення вантажів або перевезення осіб,

— учням та студентам, які навчаються у Польщі,

— громадянам держав-членів ЄС, ЄЕП чи Швейцарії та їх подружжя і діти — з метою перетину території Польща (тривалістю не більше 12 годин з моменту перетину кордону) і доїзду до місця їх проживання чи перебування.

— в особливо обґрунтованих випадках, не зазначених вище, командир прикордонної служби після отримання згоди керівника може дозволити іноземцям в’їхати на територію Республіки Польща.

Читайте також: Після повернення із Польщі обсервація не обов'язкова, – Степанов

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
7 липня
Сьогодні
Вчора
05.07.2020
04.07.2020
03.07.2020
02.07.2020
01.07.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю