Оштрафували чоловіка, який спричинив аварію у селі Осмиловичі

15 Лютого 2020, 10:05
1273

Суддя Іваничівського районного суду Ігор Нєвєров розглянув матеріали справи про адміністративне правопорушення, що надійшли від Іваничівського відділення поліції про притягнення до відповідальності робітника ПП «Пан Курчак», який спричинив дорожньо-транспортну пригоду.

Слухання справи відбулось 11 лютого. Про це йдеться у постанові суду.

Підсудний 30 січня о 10:25 у селі Осмиловичі Іваничівського району, керуючи власним автомобілем марки «ВАЗ-21099», не вибрав безпечну швидкість руху, не врахував дорожню обстановку, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем марки «Fiat Ducato». У результаті дорожньо-транспортної пригоди транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень.

У судовому засіданні водій свою вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю.

Суддя постановив визнати чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого статтею 124 Адміністративного кодексу та накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 340 гривень. Також він заплатить на користь держави судовий збір в розмірі 420 гривень.

Коментар
12/02/2025 Середа
12.02.2025