Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Волинській громаді поляки подарували пожежний автомобіль
Волинській громаді поляки подарували пожежний автомобіль

Іваничівській громаді поляки подарували пожежний автомобіль

12:20 15.08.2019
532

Днями відбулась передача першої пожежної машини, подарованої гміною Глуськ ( Республіка Польща) для Литовезької ОТГ.

Співпраця з польською гміною відбувається у рамках реалізації проекту «Зміцнення потенціалу добровільних пожежно-рятувальних підрозділів в порятунку постраждалих від нещасних випадків на дорогах Люблінського воєводства та Волинської області», що співфінансується Європейським Союзом в рамках Програми Tранскордонного Cпівробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, – інформує Municipal Establishment «Development Agency of Euroregion Bug».

В рамках проекту в Литовезькій ОТГ було створено добровільний пожежно-рятувальний підрозділ, представники якого вже брали участь в заходах проекту. Добровольці-пожежники-рятувальники у разі виникнення надзвичайної ситуації мають першими прийти на допомогу потерпілим до прибуття професійних рятувальників. Але до цього моменту в Литовезький ОТГ не було жодної пожежно-рятувальної машини, яка б могла вчасно прибути до місця надзвичайної ситуації та зменшити її негативні наслідки.

Така пожежна машина, яка була подарована гміною Глуськ для Литовезької ОТГ, і сьогодні перебуває у використання добровольців-пожежників в польських гмінах.

Враховуючи географічне прикордонне розташування Литовезької ОТГ, наявність пожежної машини дозволить розширити можливості у питаннях забезпечення реагування на надзвичайні ситуації не тільки місцевого рівня, але й регіонального та транскордонного.

Передача пожежної машини стала можливою в рамках проекту, а також за сприянням та підтримкою партнерів проекту «Асоціації органів місцевого самоврядування Єврорегіону Буг» в особі директора секретаріату Galina Grabarczuk, комунальної установи «Агенція розвитку Єврорегіону «Буг» в особі директора Ірини Ітані, Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» в особі першого заступника голови правління Лариси Тарасюк. Обговорення можливості передачі пожежних машин відбулось під час першого навчального візиту до Польщі, що був організований в рамках проекту для волинських добровольців-пожежників.

Читайте також: Іваничівська громада перемогла у Всеукраїнському конкурсі ідей
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
12 листопада
Сьогодні
Вчора
10.11.2019
09.11.2019
08.11.2019
07.11.2019
06.11.2019
05.11.2019
04.11.2019
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • ОбміняюПідписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин
sdsd