Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Іваничівці можуть звернутися за допомогою до сімейних радників

09:30 14.08.2019
379

На Волині 15 липня відбулася презентація проекту «Сімейні радники» – спільної ініціативи Мін’юсту, системи Безоплатної правової допомоги та громадськості.

За цей час відбулося уже дві консультації громадян сімейними радниками з питань сімейного права у Луцькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Про це повідолмляють у пресслужбі юстиції Волині.

Волинянам нагадують, хто такі сімейні радники, якими є їхні завдання та алгоритми дії.

Хто ж такі сімейні радники?

Сімейними радниками можуть бути люди, котрі готові на волонтерських засадах допомагати іншим вирішувати складні життєві ситуації, пов’язані з різними формами насилля тощо. Наразі сімейними радниками стають активні українці, лідери суспільної думки у власній громаді, більшість з яких самі постали перед проблемами домашнього насильства і вже давно допомагають іншим людям боротися за свої права.

Вони спільно з юристами системи безоплатної правової допомоги, фахівцями державної виконавчої служби, психологами, співробітниками Національної поліції та інших органів влади допомагають громадянам отримувати інформацію з питань сімейного права та захищати їхні права.

Якими є завдання сімейних радників?

Сімейні радники допомагають людині зорієнтуватися у складній, життєвій ситуації. Тобто надають алгоритм дій, підключають всі необхідні інстанції та забезпечують супровід процесу "відвоювання" справедливості.

Як діють сімейні радники?

Сімейні радники на місці з'ясовують ситуацію по кожному конкретному кейсу й одразу вирішують проблему, а не відкладають це питання у довгий ящик. Фактично сімейні радники забезпечують комунікацію між постраждалими та відповідними співробітниками Мін’юсту та інших органів державної влади. Вони виступають лише допоміжною ланкою. Консультації та захист громадянам надають юристи й адвокати системи безоплатної правової допомоги.

Сучасні реалії засвідчили, що необхідно об’єднувати зусилля у боротьбі проти негативних соціальних явищ, що утискають права громадян, адже лише спільні дії та ефективне впровадження міжнародного досвіду допоможуть подолати домашнє насильство в українських сім'ях назавжди.

Читайте також: Що треба знати турійчанам про кампанію Мін'юсту «Відповідальне батьківство»

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
15 листопада
Вчора
13.11.2019
12.11.2019
11.11.2019
10.11.2019
09.11.2019
08.11.2019
07.11.2019
06.11.2019
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • ОбміняюПідписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин
sdsd