Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
З добрим ранечком!
З добрим ранечком!

9 липня: день, коли починають рясно плодоносити лісові суниці

08:00 09.07.2019
348

Доброго дня, шановні читачі. Сьогодні вівторок, 9 липня.

З іменинами вітайте Давида, Георгія, Івана, Тихона.

Непомітно спливає липень, і сьогодні в нас святого преподобного Давида Солунського.Цей святий ще в юності прийняв чернечий постриг і мешкав у монастирі святих Феодора і Меркурія. Але невдовзі залишив обитель й оселився неподалік від Фессалонік у халабуді під деревом мигдалю. Там він у пості та молитві прожив аж 70 років, допомагаючи містянам порадою, молитвою, зцілюючи всіх нужденних від фізичних і душевних хвороб.

В народі Давида Солунського прозвали Суничником через те, що саме о цій порі рясно плодоносять лісові суниці. Ця ароматна та корисна ягода відома ще з доісторичних часів. Археологічні дані свідчать, що суниці були в меню первісної людини. Про них згадують Вергілій та Овідій. Перші записи про цілющі лікарські властивості ягід зроблені римлянином Апулеєм ще у 124 році н. е. У старовинному українському травнику написано: «Вода з ягід суничних серце зміцнює, і силу дає, і камінь усередині нищить». На теренах України ця рослина поширена на Поліссі, в лісостепу, Карпатах.

7-8-ий місячні дні, Місяць у Терезах. Ми знаходимося поміж двох затемнень, сонячним і місячним, тому цей тиждень — своєрідний космічний коридор: як психологічний, так і подієвий. Для декого, хто піддасться прямому впливові цих космічних факторів, це як народження: перехід від одних, до інших умов існування. Події, які відбуватимуться до дня сонячного затемнення (17 липня), матимуть суттєвий вплив на все, що відбуватиметься до кінця року. А для когось задасть програму на багато років уперед. У цей час рекомендується формувати позитивні ментальні конструкції: думати про гарне, світле й вічне, а також чітко формувати наміри. Щодо сьогоднішнього дня, то він буде непростим. Заважатимуть підвищена емоційність і збуджуваність.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1935 році – +8,8, а найтеплішим у 1947 – +36,3.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 серпня
Сьогодні
Вчора
04.08.2020
03.08.2020
02.08.2020
01.08.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю