стрічка

Іваничівський аграрій поставив у рамочку дипломи про вищу освіту і взявся заробляти на ягодах

29 Травня 2019, 10:34
Андрій Міндзя із села Грибовиця Іваничівського району 5208
Андрій Міндзя із села Грибовиця Іваничівського району

Фахівці Іваничівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості в рамках проекту «Територія майстерності» завітали у фермерську господарство «Велес-М».

Андрій Міндзя із села Грибовиця Іваничівського району – господар фермерського господарства поставив у рамочку два дипломи про вищу освіту і взявся заробляти на ягодах.

Волинській аграрій ось уже понад вісім років займається фермерством і з кожним новим сезоном розширює своє господарство. Андрій Васильович переймає досвід від польських аграріїв, особисто відвідує фермерські господарства для впровадження нових,а головне ефективних технологій.

Андрій Міндзя може годинами розповідати про вирощування полуниці. Наразі ягоду вирощують на відкритому грунті. Метод вирощування на соломі — це німецька технологія без застосування додаткових технологічних засобів: гребенів, плівки, зрошення. Ця методика надзвичайно здешевлює закладку плантації, але можна отримати 15-20 тонн продукції з гектара. Солома в них використовується для контролю забур’яненості та від заморозків. Ця технологія передбачає 10 тонн соломи на гектар, що дуже багато. Таким чином, солома оберігає плантацію від морозів та дозволяє контролювати початок росту навесні. Дана технологія дозволяє мінімізувати ручну працю, що дозволяє збільшити ціну при зборі ягід для найманих працівників.

У квітні місяці цього року до цього роботодавця було працевлаштовано шість робітників фермерського господарства за сприянням Іваничівської РФ ВОЦЗ.

Читайте також: «Скільки можна гадити» - підприємця просять не засмічувати територію Іваничівщини


Коментар
27/07/2021 Вівторок
27.07.2021
26.07.2021