Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
З добрим ранечком!
З добрим ранечком!

20 квітня: що буде з нашим самопочуттям і чому день складеться не так, як планували

08:50 20.04.2019
280

Доброго дня, шановні читачі. Сьогодні субота, 20 квітня.

З іменинами вітайте Георгія, Данила, Килину й Анастасію.

Сьогодні Лазарева субота; між калиною і гречкою, між місяцем і сонцем та куди штовхатиме нас Уран

Сьогодні Лазарева субота, — день, коли Ісус Христос воскресив праведного Лазаря. Це сталася напередодні тріумфального в’їзду Господа в Єрусалим і за тиждень до Його смерті та Воскресіння. Лазар – брат Марфи і Марії, мешкав у Віфанії, був добрим приятелем Ісуса. Коли Спасителю сказали, що Лазар помер, то Він розчулився і заплакав. А потім рішуче пішов до печери де лежав чотириденний покійник, наказав відкинути камінь, яким був привалений вхід до поховання й наказав Лазарю встати й іти. Сповитий наче лялечка покійник слухняно встав і пішов. Це була нечувана і небачена річ, усім дивам диво, тому звістка про воскресіння Лазаря розлетілася всією Іудеєю. Тисячі людей увірували в Ісуса й визнали Його за Месію. Втім фарисеїв ця подія остаточно розлютила й вони вирішили за будь-що вбити Ісуса. Стосовно Лазаря, то він після свого воскресіння прожив на білому світі ще 30 років. Служив єпископом і вдруге помер на Кіпрі в 63 році – був, так би мовити, політичним емігрантом, адже на батьківщині його життю загрожувала небезпека. За легендою, до кінця життя Лазар ніколи не сміявся. Лише легка усмішка зрідка торкалася його вуст.

Дощ цього дня віщував гарний урожай на калину. Ввечері дивилися на зоряне небо, але обов’язково крізь вікно: якщо зірок було багато й вони ясно сяяли, то сподівалися на врожай грибів і ягід. Коли ж під ранок був приморозок, чекали на добрий урожай гречки.

15-16-ий місячні дні. Місяць у Скорпіоні, натомість Сонце в Тільці. Світило одразу ж потрапить під не надто позитивний вплив Уранаа, який теж нещодавно там отаборився. Уран — порушувач усталених норм і звичаїв, мастак перевернути все з ніг на голову, а ще він «відповідальний» за всілякі непередбачувані ситуації. Також сьогодні о 16:12 за Грінвичем (18:12 за Києвом) точку весняного рівнодення перейде нарешті й Венера, увійшовши в знак Овна. Цього року вона дуже відстає від Сонця. Тож космічні енергетичні поля стрімко змінюватимуть свої характеристики. Це, в свою чергу, позначатиметься на нашому самопочутті. Можливо, день складеться не так, як планували, але в будь-якому разі та за будь-яких обставин зберігайте душевний мир і шануйте ближніх!

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1987 році: –2,1, а найтеплішим у 1943 - +28,5.

Джерело: ukrinform.ua

Загрузка...
Коментарі
23 жовтня
Вчора
21.10.2019
20.10.2019
19.10.2019
18.10.2019
17.10.2019
16.10.2019
15.10.2019
14.10.2019
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • ОбміняюПідписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин