Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На волинській шахті готують запуск рекордної лави
На волинській шахті готують запуск рекордної лави

На шахті «Бужанська» готують запуск рекордної лави

15:28 22.03.2019
394

На волинській шахті «Бужанська» готуються до запуску потужної лави. Запаси вугілля у цій лаві – близько 450 тисяч тонн.

Таких об’ємів видобутку тут не було з часів запуску шахти. Попередні лави мали у 5-6 разів менші запаси – близько 70-80 тисяч тонн, йдеться у сюжеті 12 каналу.

«Це буде трохи інше навантаження на підприємство, але дасть нам можливість працювати беззбитково. Ми порахували: для того, щоб підприємство не залежало від держави, нам треба видобувати близько 600 тонн на добу. Це цілком реально. Ми дуже чекаємо цієї лави. Тому що, тоді люди почнуть отримувати премії і краще заробляти», – розповів директор шахти «Бужанська» Анатолій Фролов.

Для того, щоб отримати хороші результати, на шахті почали оновлювати обладнання. Наприкінці минулого року отримали прохідницький комбайн, який виконує підготовчі роботи. Стара техніка часто ламалася і на час ремонту видобуток припиняли.

Зараз на шахті «Бужанській» розпочали встановлювати нове кріплення – так званий механізований комплекс КД-80.

«Був проведений капітальний ремонт на заводі в Дніпропетровській області. Наша людина перебуває на цьому заводі, яка контролює якість і відвантаження даних секцій на підприємство. Ми хочемо, щоб був якнайкращий ремонт і щоб вони дійсно служили і дали можливість людям заробляти на свій кусок хліба», – розповів в.о. генерального директора ДП «Волиньвугілля» Андрій Пилипюк.

Нове кріплення також є більш безпечним. Воно повністю перекриває покрівлю і зменшує травматизм. Для порівняння, при старому кріпленні типу «Супутник» поверхня лави підтримується лише дерев’яними колодами, які розміщені на відстані близько метра одна від одної. Таке перекриття – менш надійне.

Позитивні зміни відбуваються не лише в механічному парку. Шахтарям нарешті повністю погасили заборгованість із заробітної плати.

Керівництво Державного підприємства «Волиньвугілля» каже, що це стало можливим завдяки сприянню органів державної влади. Міністерство вугільної промисловості дозволило волинським шахтам самостійно продавати вугілля. Раніше видобуте забирало державне підприємство і постійно затримувало оплату. Відповідно, гірникам не було із чого платити за роботу.

Такі нововведення уже дали результати. На шахті №9 «Нововолинській» у лютому вперше за 5 років виконали план. Відповідно, шахтарі отримали не лише зарплату, але й премії.

Читайте також: Розповіли, хто винен в тому, що шахтарям Іваничівщини виплатили заборговані зарплати

Коментарі
20 серпня
Вчора
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
14.08.2019
13.08.2019
12.08.2019
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • ОбміняюПідписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин