Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
З добрим ранечком!
З добрим ранечком!

17 лютого: сьогодні Миколи сповідника, ігумена Студійського, або просто Миколи Студита

10:34 17.02.2019
231

Доброго дня, шановні читачі. Сьогодні 17 лютого, неділя.

Іменинники сьогодні Георгій, Кирило, Микола.

До початку Великого посту три тижні, попереду на нас ще чекає весела Масляна, а Церква вже починає поволі готуватися, входити в його надпотужне енергетичне поле. Сьогоднішня неділя називається неділею «Про митаря і фарисея». Напередодні, в суботу на вечірні, вперше відкривається Тріодь Постова – книга богослужінь Великого посту (дивовижних за силою і красою текстів), і до звичайних недільних стихир і канонів додаються стихири і канони Неділі митаря і фарисея. Вони присвячені головним чином смиренню – надважливій складовій справжнього покаяння. Підготовка до Посту починається проханням, молитвою про дарування упокорення, смирення, так як воно – початок справжнього покаяння. «Фарисейського уникнемо високоглаголання (пихатого багатослів’я), - йдеться у кондаку цього дня, - і «навчимося висоті смиренних слів митаря…» Відсьогодні кожен віруючий починає благати: «Покаяння двері відчини мені, Життєдавче…».

А ще сьогодні Миколи сповідника, ігумена Студійського, або просто Миколи Студита. Примічали погоду: «Якщо цього дня на деревах іній – вродить добре гречка й бульба».

13-14-ий місячні дні. Можливо, але не обов’язково, доведеться складати недільний тест на мирне співіснування з ближніми. Символ дня – прядка. Енергетика дня показуватиме, чи рухаємося ми колу, наступаючи час від часу на ті ж самі граблі, чи змогли щось зрушити в собі й підіймаємося, хоч і повільно, спіральними східцями вгору. А ще сьогодні добре вчитися. В інших людей – знайомих і чужих; у тварин – свійських і диких, взагалі у природи. Зовсім несподівано можна знайти підказку на запитання, що давно непокоять, втіху в печалі, або надихнутися новими свіжими ідеями. Будь-яка дрібниця, випадковість може стати поштовхом до чогось суттєвого і вартісного.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1892 році – -21,8, а найтеплішим у 1974 - +11,1.

Джерело: ukrinform.ua

Коментарі
17 липня
Вчора
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
10.07.2019
09.07.2019
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • ОбміняюПідписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин