Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Іваничівську спеціалізовану школу хочуть об’єднати
Іваничівську спеціалізовану школу хочуть об’єднати

Іваничівська спецшкола-інтернат проти об’єднання з Затурцівською школою-інтернатом

11:00 20.12.2018
853

Іваничівську спеціалізовану школу хочуть об’єднати з Затурцівською школою-інтернатом «Центр освіти».

Колектив Іваничівської школи проти такого об’єднання. Це питання про реорганізацію школи, шляхом злиття з однотипною школою в Затурцях повинні розглядати під час сесії Волиньради.

Про це в коментарі Район.in.ua розповіла вчитель української мови Іваничівської школи Сніжана Горбачук. Представники трудового колективу Іваничівської спеціальної школи-інтернату прийшли 20 грудня в стіни Волинської обласної ради, аби привернути увагу громадськості та депутатів до цієї проблеми.

«Ми з досвіду життя розуміємо, що для нас реорганізація є не чим іншим, як просто закриттям школи, тобто скороченням робочих місць», – зауважила Світлана Горбачук.

Колектив Іваничівської школи складає 67 осіб. За словами Світали Горбачук, 67 сімей залишаться без засобів для існування.

«Крім того, як вчитель, хочу сказати, що наша школа вигідно розміщена, бо Іваничі райцентр, у нас хороший доїзд, транспортна розв’язка. У нас багато дітей з незаможних сімей, і добре дизелем приїжджати. А в Затурці добиратися буде складніше. Батьки як почули, що їхніх дітей перекидатимуть в іншу школу, що скоріше всього не водитимуть своїх дітей до школи», – додала Світлана Горбачук.

Нагадаємо, нещодавно батьки учнів та колектив школи-інтернату написали звернення до депутатів Волинської облради щодо ситуації, яка склалася навколо навчального закладу, з проханням забезпечити його подальше функціонування.

Читайт також: Нас хочуть знищити, а не реорганізувати: колектив Іваничівського інтернату звернувся до депутатів облради

Коментарі
16 січня
Сьогодні
Вчора
14.01.2019
13.01.2019
12.01.2019
11.01.2019
10.01.2019
09.01.2019
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • ОбміняюПідписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин