Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Волинська молодь молодь взяла участь у Всеукраїнському семінарі розвитку молодіжних центрів
Волинська молодь молодь взяла участь у Всеукраїнському семінарі розвитку молодіжних центрів

Литовезька молодь вчилась, як потрібно розвивати молодіжні центри

16:21 24.10.2018
185

На минулих вихідних відбувся всеукраїнський семінар Розвиток молодіжних центрів в Україні. Участь у семінарі взяла активна молодь Литовезької ОТГ.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Vika Slyvka.

Отож на захід були запрошені голова молодіжної ради при Литовезькій сільській раді Владислав Козачук та його заступник Орест Микитюк.

Протягом трьох днів серед мальовничої природи Волині молодь із усієї України (приблизно 60 учасників) дізнавалися, як створити ефективний молодіжний центр (далі - МЦ). У групах визначали варіанти залучення ресурсів для роботи МЦ на локальному, регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях; розробляли покрокову інструкцію щодо створення та наповнення МЦ.Кожен з учасників мав можливість поспілкуватися в режимі «живої бібліотеки» з людьми, які успішно працюють з молоддю в своїх Молодіжних центрах. В ролі книг виступали Ярослав Храпский, Захар Ткачук, Максим Ткаченко, Євгенія Ткаченко та Павло Медина.

Учасники заслухали презентації та познайомилися з роботою практикуючих команд Молодіжний центр «Нові крила», Молодіжний ХАБ «Космодром» та Молодіжний центр Дніпра. Дізналися про Асоціацію молодіжних центрів України, яка готова всіма силами сприяти процесу створення молодіжних просторів.

Нагадаємо, віднедавна у Литовезькій об'єднаній територіальній громаді створено Литовезьку молодіжну раду.Коментарі
21 листопада
Вчора
19.11.2018
18.11.2018
17.11.2018
16.11.2018
15.11.2018
14.11.2018
13.11.2018
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • ОбміняюПідписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин